W bieżącym roku szkolnym Dzień Dziecka przebiegał pod hasłem: " Integracja, zdrowie i zabawa". Dzieci mogły spędzić ten dzień w aktywny i atrakcyjny sposób.

Dla dzieci klas I- IV był to wyjatkowy dzień dzięki firmie - " Bajeczny świat - Animacja czasu wolnego", która w profesjonalny sposób zapewniła dzieciom wspaniałą zabawę. Animatorzy prowadzili gry integracyjne dla dzieci z użyciem chusty animacyjnej, sumo, tuneli sześciometrowych, worków jedno i dwoosobowych, spodni animacyjnych czy gier z użyciem klocków i labiryntów. Dzieci kolejno klasami bawiły się na dmuchanej zjeżdżalni  MIKI- RING i dmuchanym placu zabaw MIKI. Mogły również potańczyć z żywymi maskotkami - olbrzymią Pandą i Kotem, jak również spróbować sił w tworzeniu wielkich baniek mydlanych.

Dla uczniów klas IV odbył się również pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej poprowadzony przez druhów OSP w Lutocinie. Następnie były zabawy, konkurencje sportowe, ognisko i kiełbaski na świerzym powietrzu przygotowane przez wychowawców klas.

Wspólnie z Radą Rodziców została przygotowana loteria fantowa, gdzie można było wylosować ciekawe gadżety. Dzieci mogły też delektować się słodkościami w postaci waty cukrowej przygotowanej przez panie z KGW Lutocin oraz czekoladowymi batonikami.

Uczniowie klas starszych wzięli udział w rozgrywkach sportowych. Odbyło się uroczyste wręczenie pucharów. Po zawodach uczniowie w wyśmienitych humorach bawili się na dyskotece szkolnej.

Atrakcje przygotowane w tym dniu możliwe były dzięki współpracy z GKRPA oraz dzięki darczyńcom i sponsorom, za co gorąco i serdecznie dziękujemy.

Utworzono dnia 08.06.2022, 14:17