W sobotę 13 stycznia na sali OSP w Lutocinie odbyła nie niezwykła uroczystość - Dzień Babci i Dziadka. Dziadkowie i Babcie bardzo licznie przybyli, aby podziewiać swoich wnuków i wnuczki na scenie. Każda z grup przygotowała program artystyczny, w którym zademonstrowała swoje umiejętności recytatorskie, wokalne, taneczne, a nawet kabaretowe. Dziadkowie z dumą i radością oglądali występy swoich milusińskich. Czasem ocierali łzę wzruszenia, a czasem rozbawieni przez dzieci, zanosili się od śmiechu. Na koniec wszystkie grupy wspólnie odśpiewały "Sto lat", a dzieci indywidualnie złożyły najszczersze życzenia swoim Babciom i Dziadziom.

Po części artystycznej przyszedł czas na wspólne ucztowanie. Wszyscy najpierw posilili się pysznymi ciastami oraz słodkościami przygotowanymi przez rodziców, a następnie ruszyli do wspólnej zabawy. O oprawę muzyczną i wiele tanecznych przebojów zadbali Państwo Danuta i Grzegorz Dramińscy, uświetniając tę uroczystość muzyką i śpiewem. Serdecznie im dziekujemy!

Najszczersze podziękowania kierujemy także do:

Rodziców, którzy upiekli przepyszne ciasta

Rady Rodziców, która pomogła zorganizować tę uroczystość

Ochotniczej Straży Pożarnej w Lutocinie za udostępnienie sali

wszystkich Babć i Dziadków za tak liczne przybycie oraz wspólną zabawę!

Utworzono dnia 15.01.2018, 19:53