Gminny Konkurs Piosenki Swiątecznej - " Christmas carols and songs" - Swojęcin

Dnia 14 grudnia 2017 roku czniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Piosenki Swiątecznej - " Christmas carols and songs", zorganizowanym przez Samorządową Skołe Podstawową w Swojęcinie. Organizatorami konkursu byli: pani Emilia Wieczorkowska - nauczycielka jezyka angielskiego oraz pan Kamil Puszcz - nauczyciel muzyki.

Naszą szkołę reprezentowali:

1. Julia Wesołowska i Julia Żydlewska w piosence " Let it snow"

2.Małgorzata Wilary w piosence " Silent night"

3. Hubert Spychała w piosence "Jingle bells"

4. Natalia Paluszewska i Wiktoria Pacholec w piosence "Merry Christmas everyone"

5. Barbara Zachowska w piosence " Last Christmas"

6. Anna Borowska w piosence " Santa tell me".

Uczniowie pięknie prezentowali swoje zdolności wokalne i muzyczne. Ich wystepy zachwycały ze względu na oprawę, trudny dobór repertuaru oraz ogólny wyraz artystyczny. Na podziw zasłuzyła Małgosia Wilary, która zagrała kolędę na saksofonie oraz dziewczynki: Julia Wesołowska, Julia Zydlewska, Julia Dobies i Maja Zydlewska, które przygotowały piękny układ taneczny.

Jury na czele z panią dyrektor panią Anną Jakowską wyróżniło:

miejscem I - Julię Wesołowską i Julię Żydlewską, wyróżnieniem - Huberta Spychałę oraz wyróżnieniem - Barbarę Żachowską.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dlaszych sukcesów.

Utworzono dnia 18.12.2017, 09:58