GALA TAŃCA TOWARZYSKIEGO, KLIP DANCE I HIP HOP

Nasza szkoła owocnie współpracuje z podmiotami zewnętrznymi działającymi na rzecz rozwoju zainteresowań dzieci i młodzieży.

Jednym z takich podmiotów jest Szkoła Tańca Adriana Kowalskiego ArtDance z siedzibą główną w Sierpcu. Firma ma w swojej ofercie zajęcia o zróżnicowanym profilu tanecznym od klip dance dla najmłodszych poprzez hip hop, taniec użytkowy i sportowy taniec towarzyski - główny filar szkoły.

Uczniowie uczęszczający do naszej placówki licznie uczestniczą w w/w formach ruchu pod okiem instruktorów ArtDance. Efekty pracy dzieci i prowadzących podziwiamy podczas organizowanych gali i uroczystości szkolnych i firmowych.

Nasi podopieczni reprezentują nas na forum lokalnym, regionalnym, ale i krajowym biorąc udział w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego, któremu patronuje Federacja Tańca Sportowego. Wielu z nich rywalizuje należąc do Klubu sportowego Falcon&ArtDance Sierpc/Płock. Osiągają miejsca na podium i tak ważne w życiu każdego człowieka sukcesy i trofea. W ostatnim czasie na Grand Prix Polski w Sierpcu.

W tym roku Szkoła Tańca ArtDance obchodzi 5 urodziny. Z tej okazji odbyły się cztery gale, na których byliśmy obecni na scenie i jako goście zaproszeni.

Pierwszego dnia - 08.12.2017r. reprezentanci Zespołu Szkół w Lutocinie w bardzo licznych dwóch grupach - młodszej i starszej wykonali dwie imponujące choreografie w stylu klip dance i hip hop, a 10.12.2017 na gali finałowej popisywały się pary sportowe tańca towarzyskiego. Obserwatorem wydarzeń byli dumni rodzice, nauczyciele i Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Lutocinie. Była to prawdziwa kulturalna uczta dla zmysłów, nie zabrakło braw,  owacji i wzruszeń.

GALA TAŃCA TOWARZYSKIEGO, KLIP DANCE I HIP HOP

Utworzono dnia 12.12.2017, 16:44