OTWARCIE NOWOCZESNEJ PRACOWNI JĘZYKOWEJ

Dnia 13 grudnia , w szkole przy ulicy Szkolnej 14, odbyło się uroczyste otwarcie nowoczesnej pracowni językowej. Fundusze na ten cel  pozyskała pani Katarzyna Kapela z Urzędu Marszałkowskiego z Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych.

Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Lutocin, pan sekretarz, pani skarbnik, Przewodniczący Rady Gminy oraz radni. Byli również nauczyciele, pracownicy obsługi i panie przewodniczące Rady Rodziców.

Na początku Pani Dyrektor - Anna Paluszewska przywitała gości, nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi i oficjalne otwarcie pracowni.

Potem uczniowie klas: IIIa, V b i Va przedstawili krótki program artystyczny pt:" Dlaczego warto uczyć się języków obcych". Były piękne piosenki angielskie. Następnie wójt przedstawił krótko na czym polegało zadanie i jak pozyskaliśmy pieniądze. Podziękował pani Katarzynie Kapeli za napisanie wniosku i zaangażowanie w sprawy pracowni oraz wszystkim innym, którzy przyczynili się do realizacji tego przedsięwzięcia. Na koniec pani Dyrektor podziękowała wszystkim, którzy włączyli się do pomocy: obsłudze, firmie budowlanej pana Wojtka Kaczmarczyka, panu Michałowi Rosiakowi za współpracę ze szkołą oraz firmie Mentor Polska. Ponadto podziękowała panu wójtowi za poinformowanie nas o możliwości złożenia wniosku i radnym - za przychylność w sprawie dofinansownia tego zadania ze środków gminnych.

Utworzono dnia 08.01.2020, 12:17