SPOTKANIE PRZY CHOINCE

18 grudnia odbyło się w naszym przedszkolu "Spotkanie przy choince". Z tej okazji każda z grup przygotowała występy dla rodziców oraz przybyłych gości.  Uroczystość rozpoczęła w swojej sali grupa "Biedronek", która pod kierunkiem Pani Justyny Jędrzejak z pomocą Pani Anny Włodarskiej, przygotowała piosenki i tańce o tematyce zimowo - świątecznej. Następnie sala "Pszczółek" zamieniła się w świąteczną krainę. Dzieci pod opieką Pań - Karoliny Pesty i Anny Dobiesz przygotowały przedstawienie pt. "Pójdźmy do Betlejem", w którym demonstrowały wiersze, tańce i pastorałki. Grupa "Muchomorków", przygotowana przez Panią Monikę Skowrońską z pomocą pani Andżeliki Rucińskiej, wystąpiła na sali gimnastycznej i przedstawiła program artystyczny "Krakowiacy przy żłóbku". Przedszkolaki mówiły wiersze, śpiewały skoczne kolędy i oczywiscie zatańczyły małemu Jezuskowi krakowiaka. Dwie zerówki występowały w swoich salach jako ostatnie. "Motylki" pod opieką pani Moniki Janickiej przedstawiły świąteczne wiersze, piosenki i przepiękne tańce, a  "Skrzaty" przedstawiły program artystyczny, w którym zachęcały do spędzania świąt w rodzinnej atmosferze, bez wszelakich multimedialnych gadżetów, oczywiście życząc wszystkim wesołych świąt. Ostatnią grupę przygotowała pani Iwona Kaźmierczak. Święty Mikołaj, który przez cały czas z ukrycia obserwował wszystkie występy, na koniec pokazał się w całej swojej osobie i obdarzył każde dziecko wspaniałymi prezentami.

Serdecznie dziękujemy rodzicom z Rady Rodziców, którzy zajęli się organizacją prezentów dla naszych przedszkolaków oraz panu Przemysławowi Ronowiczowi, który wspaniale wcielił się w rolę Mikołaja.

Utworzono dnia 18.12.2023, 20:21