Rodzice dzieciom na Mikołajki

Rodzice dzieciom na Mikołajki
      Mikołajki to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci, zarówno tych małych jak i tych większych. W naszym przedszkolu w tym roku miały one wyjątkowy charakter, ponieważ przygotowana została dla dzieci niespodzianka przez wychowawczynię grupy „Motylki” Justynę Jędrzejak oraz rodziców z tej grupy i nauczycielki przedszkola w postaci przedstawienia.
Po raz drugi już na scenie naszego przedszkola rodzice wystawili dla dzieci przedstawienie teatralne. W tym roku przedstawili niezwykłą wersję bajki pt: ,,Czerwony Kapturek".
Aktorzy: Renata Gołębiewska, Agnieszka Żulewska, Renata Kuchnicka, Katarzyna Rutkowska, Beata Kapela, oraz nauczycielki  przedszkola: Milena Joniak, Monika Skowrońska i Justyna Jędrzejak po kilkutygodniowej ciężkiej, ale pełnej radości pracy zaprezentowali się publiczności. Inicjatorką, organizatorką i reżyserem tego wydarzenia była ciocia Justynka która jako Pani Mikołajowa wprowadziła dzieci w niezwykły, świąteczny czas. Dzięki inwencji twórczej rodziców i cioć z  przedszkola, sala gimnastyczna w której odbyło się przedstawienie przemieniła się w baśniową krainę. Przedszkolaki z zapartym tchem oglądały przedstawienie i oczekiwały kolejnych postaci, które pojawiały się na scenie. Doskonałą grę aktorów uzupełniły fantastycznie dobrane stroje i rekwizyty. Przedszkolaki były zachwycone, ponieważ spektakl który obejrzały sprawił im ogromną radość. Wysiłek wszystkich rodziców i nauczycielek  biorących udział w przedstawieniu został zrekompensowany uśmiechami dzieci, gromkimi brawami i owacją na stojąco.
        Przedstawienie okazało się wielkim sukcesem. Pani Dyrektor bardzo serdecznie podziękowała wszystkim rodzicom za tak wielkie zaangażowanie w życie przedszkolne, życząc  im dalszych sukcesów i dziękując za tak miłą  niespodziankę dla dzieci.  Na sam koniec z jej ust popłynęły piękne słowa w stronę rodziców: Nasze dzieci widziały wiele teatrzyków, w których grali profesjonalni aktorzy, ale Wy byliście najlepsi. Gratuluję i dziękuję w imieniu swoim i dzieci.

Serdecznie dziękuję rodzicom oraz  nauczycielkom za trud, pracę i serce włożone w przygotowanie przedstawienia. Byliście wspaniali.

Justyna Jędrzejak

Utworzono dnia 07.12.2017, 11:56