25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo “czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

W przedszkolu jak co roku Święto Pluszowego Misia jest obchodzone bardzo szczególnie.Tego dnia każde dziecko przynosi do przedszkola swojego najmilszego misia.

W tym roku  uroczystość przygotowała grupa "Pszczółek" wraz z wychowawczynią Justyna Jędrzejak oraz nauczycielką Mileną Jasińską 26 listopada. Zaczęliśmy od przywitania wszystkich przedszkolaków i odśpiewania "Sto lat" naszemu solenizantowi,oczywiście nie zabrakło też tortu i świeczek. Następnie została przedstawiona historia powstania pluszowej zabawki. Dzieci bawiły się przy piosence "Jadą, jadą misie" i właśnie wtedy przyjechały do nas dwa misie - Puchatek i Padnigton, które opowiedziały kilka słów o sobie. Na zakończenie dzieci i nauczielki brały udział w Quizie wiedzy o Światowym Dniu Pluszowego Misia oraz zabawie zręcznościowej "Misio zjada miodek".

Ciekawą atrakcją była też przygotowana fotobudka misiowa w której dzieci mogły zrobić sobie zdjęcie. Zachęcamy do korzystanie z budki na korytarzu.

Uroczystość przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze.

Utworzono dnia 27.11.2018, 17:41