Każdy może zostać Świętym Mikołajem - akcja charytatywna

Aby uwrażliwić najmłodszych na potrzeby innych ludzi, szczególnie dzieci oraz kształtować w nich chęć niesienia pomocy, prowadzimy w naszym
przedszkolu różnego rodzaju akcje charytatywne. Tym razem przedszkole przyłączyło się do akcji "Każdy może zostać Świętym Mikołajem", którą zorganizowało Koło Gospodyń Wiejskich z Lutocina. Celem akcji było wparcie dzieci z odziału onkologii oraz Dom Dziecka w Bydgoszczy i zebranie dla nich różnego rodzaju artykułów rzeczowych, także takich, które można podarować jako świąteczny prezent.
Każda akcja charytatywna w której bierzemy udział kończy się sukcesem, tak też było i w tym przypadku. Dnia 27 listopada, w piątek dzieci z rodzicami oraz pracownicy przedszkola od rana zapełniali przygotowane wcześniej pojemniki. Każdy z zadowoleniem i uradowanym serduszkiem niósł swoje dary do przedszkola i w ten sposób, wspólnymi siłami zebraliśmy mnóstwo rzeczy: różnego rodzaju zabawki, książeczki, słodycze, artykuły dla niemowląt oraz starszych dzieci, suchą żywność, kosmetyki,koce, czajnik i wiele, wiele innych. Po południu przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich Pani Katarzyna Grzemska-Dobiesz odebrała nasze dary, skałdając przy tym serdeczne podziękowania za wsparcie akcji.

MOŻEMY BYĆ Z SIEBIE DUMNI !!!!

Utworzono dnia 27.11.2020, 17:44