Akcja "Paczuszka dla maluszka"

Podziękowanie za udział
w akcji ,,Paczuszka dla Maluszka"

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to kim jest i nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
J.P.II

Serdecznie  dziękujemy wszystkim  darczyńcom- Rodzicom, Dzieciom i całej społeczności przedszkolnej oraz tym, którzy
w jakikolwiek sposób przyczynili się do zebrania darów w tegorocznej akcji ,,Paczuszka dla Maluszka", która trwała w naszym przedszkolu od 7-31 stycznia 2020r. Kochani góra pięknych kolorowych paczek i rzeczy dotarła do osób, które bardzo na nie czekały, czyli do Domów Samotnej Matki i Domów Dziecka. Wszystkie zebrane rzeczy  zostały przekazane do wyżej wymienionych miejsc za pośrednictwem  Fundacji Małych Stópek ze Szczecina, która była głównym pomysłodawcą  i organizatorem tej akcji.

Dzięki  ogromnemu zaangażowaniu wszystkich udało nam się pomóc wielu samotnym matkom i dzieciom z domów dziecka.  Przekazaliśmy wspaniałe prezenty: artykuły higieniczne, rzeczy spożywcze, zabawki, wózki, ubrania a nawet upominki – marzenia.  Za nasze zaangażowanie i dobre serce otrzymaliśmy specjalne podziękowanie od organizatorów tej akcji.
        Mocno wierzymy, że dobro, którym się podzieliliśmy z innymi  to takie dobro, które kiedyś do nas powróci.
Przekazane rzeczy są niewątpliwie pomocą materialną dla tych którzy ich potrzebują, ale mamy nadzieję, że dzięki temu przekazaliśmy im coś jeszcze… nadzieję oraz wiarę w ludzkie serca. Nam pozostaje ogromna radość, że mogliśmy uczestniczyć w tak szlachetnej akcji i rozpalić radością niejedno serduszko.

Utworzono dnia 28.02.2020, 13:24