W karnawale same bale, dlatego też nasze przedszkole, jak co roku w okresie karnawałowym, zorganizowało wieki, integracyjny bal dla dzieci przedszkolnych i rodziców. Tego dnia wszyscy na chwilę przestaliśmy być sobą i zamieniliśmy się w ulubionych bajkowych lub filmowych bohaterów, dlatego też już od rana przedszkolnymi korytarzami wędrowali rycerze, superbohaterowie, misie, różne zwierzaki, wampiry, czarownice, księżniczki i wiele, wiele innych postaci, których nie sposób tu wymienić. Każdy miał przepięknie przygotowany strój, mieniący się brokatem, cekinami i różnorodnymi barwami tęczy. Były także przebrania, które miały straszyć lub wzbudzać śmiech. Wszystkie przygotowane z niesamowitą dokładnością. Gratulujemy pomysłowości dzieciom i rodzicom!

Zabawa karnawałowa odbyła się na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Lutocinie, którą poprowadziła grupa animacyjna "Bawidełko". Dzieci i rodzice mogli sprawdzić się w przeciąganiu liny, torze przeszkód, zabawach z chustą animacyjną.  Wszyscy razem tańczyli do wielu karnawałowych piosenek, bawili się w pociągach czy tańczyli razem z niezwykle popularną ostatnio Wednesday, za którą były przebrane mamy i dziewczynki z naszego przedszkola. Największymy atrakcjami balu były wielkie maskotki piesków z Psiego Patrolu: Chasse, Sky i Marshall oraz niesamowitego Spidermana.

W trakcie zabaw, każdy głodny i spragniony uczestnik balu, mógł posilić się podchodząc do szwedzkiego stołu ze słodkimi przekąskami i napojami.

Bal karnawałowy pozwolił dzieciom i rodzicom spędzić wspólnie czas, w miłej i radosnej atmosferze. Wspólne zabawy, tańce i konkursy przyczyniają się do integracji społeczności przedszkolnej oraz pogłębianiu wzajemnych przyjaznych relacji i koleżeństwa. Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i wspaniałą zabawę! Nie możemy już doczekać się kolejnego balu!

Utworzono dnia 12.02.2023, 22:16