Najpiękniejszy Różaniec

Konkurs na "Najpiękniejszy Różaniec dla Maryi" rozstrzygnięty!

Październik jest miesiącem modlitw z Różańcem. Dlatego we wrześniu został ogłoszony w naszej szkole konkurs na wykonanie "Najpiękniejszego Różańca dla Maryi". Adresatami konkursu byli uczniowie klas I - V Szkoły Podstawowej w Lutocinie. Uczestnicy konkursu do wykonania różańca wykorzystali najróżniejsze materiały. Były różańce z żołędzi, kasztanów, orzechów, , drewnianych koralików, makaronu, chrupek, nakrętek a nawet metalowych śrubek. Pomysłowość i oryginalność prac okazała się wielka, komisja konkursowa miała nie lada problem z wyłonieniem laureatów. W wyniku obrad jury wyłoniło zwycięzców w kategoriach klas I-III i klas IV-V . Do zwycięzców klas I-III należą: I miejsce- Alicja Kapela kl.II II miejsce- Miłosz Jaskuła kl. III III miejsce- Iga Rutkowska kl. III, Bartek Oleksiak kl. I Wyróżnienia: Tomek Kosobucki- kl. III Lena Ratka – kl. III Aleksandra Raszkowska – kl.III Gabrysia Giżyńska- kl. I Zuzanna Chęcińska- kl. I Zuzanna Kapela- kl. II Do zwycięzców klas IV-V należą: I miejsce- Mateusz Stańczak kl. IV a II miejsce- Jakub Gałka- kl.IV a III miejsce- Damian Piórkowski kl. IV b Wyróżnienia: Michał Mączewski- kl. IV a Maja Gałka- kl. IV a Zuzanna Kapela – kl. IV a Jakub Dobiesz – kl. IV a Lena Polowiec- kl. IV b Wszystkim zwycięzcom i nagrodzonym Gratulujemy! Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród miało miejsce w Sali gimnastycznej szkoły podczas uroczystości obchodów Święta Niepodległości. Wszystkie dzieci, które brały udział w konkursie otrzymały nagrody i upominki ufundowane przez Panią Dyrektor. Wystawa prac konkursowych została wyeksponowana na szkolnym korytarzu , którą można było podziwiać przez cały miesiąc. Organizatorką i pomysłodawczynią konkursu była Pani katechetka Milena Jasińska. Zapraszamy do obejrzenia galerii konkursowej.

Utworzono dnia 08.11.2023, 12:19