Karnawał to czas balów i tanecznych szaleństw, którym towarzyszy muzyka i zabawa.
Dzieci z naszego przedszkola również miały okazję bawić się na balu przebierańców. Każda grupa bawiła się w swojej sali, pięknie przygotowanej i ustrojonej z tej okazji. Dla przedszkolaków to dzień szczególny, wyczekiwany przez wiele dni, a nawet tygodni. Dzieci tego dnia miały okazję przebrać się za różne postacie z bajek i nie tylko. Na balu można było spotkać: wróżki, księżniczki, biedronki, rycerzy, policjantów, strażaków, Batmanów, Spider – mana i wiele innych postaci.
Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach sprawnościowych i zabawach. Każdą grupę odwiedzili także niespodziewani goście - piesek Chase z uwielbianej bajki "Psi patrol" oraz towarzysząca mu piratka, czyli znana już nam grupa "Bawidełko" z Płocka. Goście poprowadzili zabawy z muzyką w każdej grupie. Obowiązkowym elementem tego spotkania było oczywiście pamiątkowe zdjecie z Chasem. Na godnych i spragnionych w trakcie zabawy czekał w każdej grupie słodki poczęstunek. Był to dla każdego niezapomniany dzień, a bajkowa atmosfera na długo pozostanie w pamięci naszych pociech.

Utworzono dnia 13.02.2021, 19:29